Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen bajt okozhat a fogamzás...

Milyen bajt okozhat a fogamzásgátló, megosztaná a tapasztalatá, akinek probémája lett belőle?

Figyelt kérdés

PCO-ra szedem, tudom, hogy elfedi a betegséget, de attól még ott van, úgyhogy a megfelelő diéta és a mozgás fontos mellette

de annyian mondják, hogy bajt okoz, hogy kicsit elgondolkodtam, hogy mikor kéne abbahagyni

21 vagyok még csak, babát se a közeljövőben szeretnék vállalni, egy éve szedem már, az arcbőröm szebb lett, fogyni is tudtam, úgyhogy nekem eddig nagyon bevált, csak a migrénem intenzitásán erősített, de ez belefér

nektek milyen bajt okozott a tabletta? olyan emberek véleménye is érdekel, akik nem PCO-sak

van valaki, aki szintén erre a betegségre szedte és később még ártott is valamilyen módon?

örülnék azért, ha nem kéne lemondanom a tablettáról, nem elengedhetetlen szerencsére, csak ez a leghatásosabb



2020. jan. 27. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia én most kezdtem és nekem eddig csak annyi hogy mensi alatt nem görcsöltem annyit :) még csak vérezni se véreztem mensin kívül
2020. jan. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szedtem másfél évig, ahogy letettem kiderült a PCOS.. Előtte úgy igazából nem volt bajom, viszont amint letettem sokat híztam. Kihullott a hajam jó része. Elmaradt a menstruációm. Aközbe míg szedtem nem volt bajom... Szerintem nem megoldás PCOS-ra. Előbb utóbb le kellesz tenni ha esetleg babát akarsz. És akkor fogsz koppanni ha nem fog sikerülni. (pont ebbe a hibába estem..) míg most a diétát eltudnád kezdeni, váltani az élet módon, mire pda kerül a sor hogy gyereket akarsz, össze jöjjön és nem az legyen, hónapról hónapra csalódás ér a negatív tesztek miatt. Ez a véleményem
2020. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!