Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúp okozhat későbbi...

Hüvelykúp okozhat későbbi problémás megtermékenyülést?

Figyelt kérdés

Sajnos nem igazán akar elmúlni a folyásom, a doktor már többfélét is felírt.

Mindre rá van írva, hogy várandósok, vagy akik gyereket terveznek ne használják. Meg hogy sperma ölő hatású.


Ezt annyira rossz olvasni és mindig idegességgel veszem be.


Pl. Most betadine kúpot szedek. Errr is ez van írva.


Kb. 3-4 év múlva szeretnénk csak párommal gyermeket. Addig ezek a kúpok kiürülnek a szervezetből igaz?


Köszi a megértést és a kedves válaszokat!



2020. jan. 11. 23:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi nem veszek be, hanem teszek be*
2020. jan. 11. 23:04
 2/6 anonim ***** válasza:

Kiürülnek


A dokid egyébként kenetet is vett, vagy csak barkóbázik és felír mindent ami szimpi neki? Mert annak viszont nincs értelme. Tenyésztést kell csináltatni.

2020. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak felírt, mert decemberben alakult ki és nem kaptam időpontot csak jövőhétre!!!!!!

Szóval majd akkor lesz kenet....

2020. jan. 11. 23:53
 4/6 A kérdező kommentje:

Előtte használtam micovagot, mert azt ajánlotta elmúlt majd ismét előjött és ezért most ezt a betadinosat..

De valamiért fáj tőle a petefészkem körül bal oldalt, úgyhogy idegesít, nem tudom abbahagyjam -e inkább a kezelést...

2020. jan. 11. 23:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne hagyd abba a kezelést. Ez egy jó kúp. Nem attól fáj a petefészked. Kiürül a szervezetedből. Ez egy jódos kúp, nem méreg.
2020. jan. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Állítólag a helyi fogamzásgátlás valamint a gyakori kúp használat kicsit megvékonyítja a méhnyálkahártyát, ami azért baj mert kellő vastagság kell a teherbeeséshez. De gondolom nem évekig fogod használni...
2020. jan. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!