Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megvastagodott méhnyálkahártya...

Megvastagodott méhnyálkahártya. Méhtestrák?

Figyelt kérdés
Egy hónapja tartó vizelési panaszokkal fordultam nőgyógyászhoz, ahol 20mm-es!!megvastagodott méhnyálkahártyát állapított meg. Azt mondta várjunk a következő menszeszig, de ettől függetlenül jövő héten másik orvoshoz megyek. Egy hónapot nem tudok várni ezzel. Szinte biztos, hogy méhtestrák, ennyire vastag méhnyálkahártyát más nem okoz. Nagyon félek és rettegek, de remélem időben észreveszik és nem lesz gond.. 40 éves sem vagyok, a ciklusom rendszeres, nincs köztes vérzésem, nem fájdalmas a menstruáció sem. Egyedül az állandó pisilés és mostanra már a hasi és deréktáji panasz ami miatt nőgyógyászhoz fordultam. Talán még nem későn...
2020. febr. 13. 18:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne te diagnosztizáld magad, azt egy orvos se fogja értékelni, akárhova is mész.
2020. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem diagnosztizálom magam csak utána olvastam és tényleg más nem okozhatja az ennyire vastag méhnyálkahártyát csak ez.
2020. febr. 13. 18:09
 3/20 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell utánaolvasni... Ismertem olyat, akinek évekig vastag volt (> 2mm), különféle problémák okozhatnak ilyet. Miután probléma megoldódott, visszaállt normálra.
2020. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Tök fölösleges neten talált szörnyűségekkel hergelni magadat!
2020. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nekem 20mm, nem 2, ahogyan az ismerősödnek. Ez már kórosnak minősül és szövettani vizsgálat indokolt, fele ennyiknek kellene lennie ciklus közepén, a nőgyógyász véleménye szerint.
2020. febr. 13. 18:22
 6/20 anonim válasza:
Fájdalommal jár e a vizelés ? urológus látott e? Volt e hasi ultrahang?
2020. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hasi ultrahangon tavaly obtóber elején voltam, nőgyógyászati ultrahanggal egybekötve, negatív lett mindkettő. Vérvételen decemberben vtam.Vizeletvizsgálat a napokban volt de semmi kóros, kevésbaktérium amire szedek antibiotikumot is. Hasam és derekam fáj plusz 2 óránként wcre járok.
2020. febr. 13. 19:26
 8/20 anonim ***** válasza:
A méhnyálkahártya vastagságát menstruáció után, pár napon belül kell megmérni. Ha akkor is vastag, akkor fognak mintát venni.
2020. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha rák lenne akkor vérezgetnél összevissza.

De amúgy tök jó hogy te így eldöntötted hogy rákos vagy és kész. Csak be ne vonzd ezt a marhaságot magadnak.

Szerintem inkább először gondolj endometriózisra.

2020. febr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ha endometriózis lenne akkor azt mondta volna a nőgyógyász. Sem mióma sem polip sem endometriózis. Szövettant javasolt a vastagodás miatt, a következő ultrahang után.
2020. febr. 14. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!