Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sokan miért nem tudnak egyérte...

Sokan miért nem tudnak egyértelműen írni?

Figyelt kérdés
Sokan csak azt írják, "ott lenn" vagy "az ott". Vagy megjött. Miért nem lehet konkrétan kiírni, hogy mire gondoltok?
2010. júl. 23. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

értedh ogy a p*nára és a menzeszre gondolt nem?

egyébként te sem írtad ki. ne légy szőrszálhasogató, válaszolj a krédésre amelyre tudod a választ és kész. ha valami nem értessz megkérdezed, vagy lesz*rod :)

2010. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves első! Én lemerem írni, hogy punci és menstruáció. De az szerintem álszent dolog, hogy sokan nem merik leírni, miközben a szexről meg beszélnek.
2010. júl. 23. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:
neked ez nem mindegy??? tudod mire gondolnak vagy nem? mint egy felnőtt... mindenben a hibát keresik...
2010. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Te egy igen sötét ember vagy!!Az még eszedbe sem jutott hogy intelligens ember nem irja ki hogy p.na,meg fa.ok?!Ne itt reklámozd magad!!!Szánalmas vagy!
2010. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem aki válaszol a kérdésre az úgyis tudja miről van szó, aki meg nem tudja ne válaszoljon :D
2010. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

első vagyok

én elhiszem hogy te le mered írni, sőt hidd el senki sem retten halálra ha le kell írnia.

az hogy "meg van" teljesen elfogadott élőszóban is használjuk, ezzel végképp nem értem mi a problémád.

az hogy "ott lent" pedig icipicit kulturáltabban hangzik, főleg szövegkörnyezetbe nézd csak meg: "viszket ott lent" vagy "viszket a p*nám". Nos ugye mennyivel jobban hangzik? Ezért írják sokan így, mert nem akkora parasztok hogy minden második szavuka f*đz és a p*na legyen.

2010. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!