Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így is meg tudnak vizsgálni?

Így is meg tudnak vizsgálni?

Figyelt kérdés

Tegnap háziorvosom igazolva a mai napom az iskolából,elküldött nőgyógyászatra hogy irassak fel fogamzásgátlót magamnak.Ez lesz az 1. h. nőgyógyászhoz mennék,szóval azt mondta h. rákszűrést is végeznének.A probléma ott kezdődik h. ma reggel betegedtem meg.Mit csináljak?Elmenjek,meg tudnak még vizsgálni?Vagy fölösleges lenne?

18/L


2011. szept. 8. 06:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan nem tudnak megvizsgálni, rákszűrés kb. a ciklus közepén van!!!
2011. szept. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi!

hát akkor majd lesz valahogy :(

2011. szept. 8. 07:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megbetegedtél, majd kideríti mi bajod van, és ad rá gyógyszert.
2011. szept. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most megjött vagy beteg vagy? Ha megjött, csak ha elmúlt akkor menjél. Ha megfáztál még mehetsz.
2011. szept. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Második vagyok. Tudom, hogy a Kérdező a menstruációról írt, de direkt írtam azt, amit. Kíváncsi vagyok leesik-e neki a tantusz, hogy miért írtam ezt.
2011. szept. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem vagyok hülye....tudom hogy értetted,szóval hogy 2értelmű

csak tudod ez megszokás mert csomó helyen így mondják,többnyire itthon is....további érdekesség hogy nálunk a tampon is dugó v. torpedó xD

a lényeg h. ha vége elmegyek,addig ezt a hónapot kibírom...(a mensesem szabályozása miatt kell főleg)

2011. szept. 8. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:
A rákszűrést nem feltétlenül végzi el. Megmondod, hogy megjött, vesz vért, az a legfontosabb a tablettához és ha megjön az eredmény felírja a tablettát. Így el tudod majd kezdeni szedni. Aztán rákszűrésre majd elmész máskor. Mondjuk ha legközelebb mész felíratni.
2011. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!