Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandóan visszatérő hüvelyfer...

Állandóan visszatérő hüvelyfertőzést/irritációt okozhatja a férfi túlzott tisztálkodása?

Figyelt kérdés
Ugye a hüvelyt a ph érték felborulása miatt csak speciális intim mosakodókkal ajánlott tisztítani. De ha a férfi szappannal/tusfürdővel tisztálkodik odalent, akkor az is felboríthatja a hüvely ph-ját?
2020. febr. 13. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább az, hogy nem tisztálkodik elég alaposan. Vagy hogy mással is van dolga, és keresztülfertőz titeket.
2020. febr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De nagyon is alaposan tisztálkodik. Szerintem túlzásba is viszi.

Félre sem lép. Ebben biztos vagyok.

2020. febr. 13. 23:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.

De ha férfi intimtusfürdőt használ 0.1 fokkal különbözik csak a Ph

2020. febr. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem okozhatja.

Lehet ferzozese es teged megfertoz, sajnos ahogy elso irta. (Vagy uszodaban is elkaphat nehanyat, ferfiak tunetmentesek legtobbszor...)

Ugyhohy irany mindkettotoknek egy std szures abban a gombat is nezik es akkor kiderul melyikotoknek mije is van pontosan.


Volt egy pasim mindig nagyon mosta de nagyon...furcsallottam is. Aztan vegul kiderult 5 nohoz jart felvaltva es hat gombat es bacit is ide od pinpogoztatott, mi csajok meg folyamatosan nodokihoz maszkaltunk, hogy mar megint felfaztunk, valami gomba...o meg allitotta, de hat neki nincs tunete. Ja lehet nem volt, de nem is volt veletlen az orokos farok.osas (volt hogy egy ora kulonbseggel "leapolt" minket. Es a tobbi csajjal jottunk erre ra. Most vicces mennyire benak voltunk, akkoriban nem.volt vicces.

2020. febr. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nőgyógyász mondta, hogy a hüvelyfertőzésemet a partneremtől kaptam. Volt másik nője.
2020. febr. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi hitetlen nő! Bizony,pedig létezik olyan, hogy az ember biztosra tudja, hogy nem lép félre a párja. De aki mást állít, annak van még hová fejlődni!
2020. febr. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi 6os!


Tényleg nem csal meg a férjem. De sajnálom, hogy ennyi rossz tapasztalatotok van.

A férjem 6ra jár dolgozni, 5:40-kor indul el. 2:20-ig dolgozik, 2:40-kor mindig itthon van. Ebben biztos vagyok, mert 15 hónapja itthon vagyok gyeden. Nélkülünk nem jár sehova, még boltba se. Nem tudom mikor csalna meg.

Na mindegy. 26án megyünk dokihoz.

Köszönöm a válaszokat!

2020. febr. 14. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!