Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Időpont nélkül bejuthatok a...

Időpont nélkül bejuthatok a nőgyógyászhoz? 18/L

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, ha kivárok mindenkit, aki időpontos, utána fogadnak engem. Ez igaz? Tudom, hogy ez rengeteg idő,talán a fél napomat ott töltöm, mégis, ha lehet, ez legyen. Jelenleg van bátorságom elmenni, mire normálisan időpontot kapok, lehet már nem lesz... Szűz vagyok, szóval az, hogy valaki, persze csak munkából, ott nézelődik, rettenetesen kellemetlen, hiszen utoljára a szüleim láttak meztelenül pelenkás koromban.

2020. febr. 16. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez helyfüggő. Van,ahol csak időpontra néznek meg valakit, vagy akkor ha visz sürgős beutalót (pl. Gyöngyös), van ahol időpont nélkül is (pl. Bp.XV.ker.). Konkrétan hallottad,hogy ahova Te akarsz menni meg szokták vizsgálni így is a nőket? Ha igen,menj nyugodtan,ha nem akkor érdemes előtte megkérdezni.
2020. febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez valóban helytől függ. Nálunk például így megy, ha nincs időpont is lehet menni, csak elég sokat kell várni. Szerintem menj el és max elküldenek és adnak egy időpontot.
2020. febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Jobb volna, ha belejelentkeznél, de még jobb volna, ha szűzként először egy normális, jó hírű magánorvoshoz mennél vizsgálatra. Főleg, ha ennyire parázol tőle (amit maximálisan megértek).
2020. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem jutnál be időpont nélkül. Szerintem magánorvosnál próbálkozz.
2020. febr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már mindenhol idő pont kell.
2020. febr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy miért mész. Ha ömlik belőled a vér nyilván el leszel látva.
2020. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Általános vizsgálatra, azt hiszem. Nincs rendszeres menstruációm, van amikor hónapokig nincsen, aztán van időszak amikor 2-3 hétig van aztán elmúlik, és ez ismétlődik.Ó és a legutóbb, amikor volt, 2-3 napig olyan erősen görcsöltem, hogy azt hittem kiszáll belőlem lélek.


Egyrészt ez, másrészt, hogy van e valami... akármim, ha már ott vagyok.

2020. febr. 16. 11:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Jelentkezz be, akkor fogadnak általában ha az a hely eleve olyan vagy vmi sürgős probléma van (nem áll el a vérzés, erős fájdalom és terhesség gyanuja), de van ahol elküldeneke a fenébe időpont nélkül, meg van ahol azt mondják telón hogy persze kivárod az időpontosak bemehetsz, de az orvosnak közbe jön mondjuk egy császár akkor nem fognak beengedni akkor se ha kivárod a végét mert olyankor az időpontosok is feltrolódnak

De nálunk pl otthon nem kell időpont, bemész szólsz a recepción hogy oda jöttél azt mondják mehetsz és vársz a sorodra


Nézz ki magadnak egy helyet, és nézd meg náluk hogy megy

2020. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!