Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bevállalhatok két műtétet egy...

Bevállalhatok két műtétet egy hónapon belül?

Figyelt kérdés
Május 20-án lesz egy laposzkópos műtétem. Endometriózissal műtenek (bél, petefészek). Évek óta tervezek már egy orrsövény-orrplasztika műtétet is, de valahogy nehezen találtam erre időt. Arra gondoltam, hogy május elején vagy április végén kérnék egy időpontot, letudnám az orrműtétet és úgy mennék laposzkópiára. Az orrműtét helyi érzéstelenítésben történne, tehát nem lenne altatás. Mennyire bevállalható ez?

2020. febr. 16. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vállalnám be. Az orr utána nagyon sokáig sérülékeny lesz. Félnék, hogy sérülni fog a második műtét altatásánál.
2020. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetlek jobb lenne fordítva? Először az endó műtét és utána az orr?
2020. febr. 16. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Az jobban hangzik. De én a helyedben megbeszélném az orvossal.
2020. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nem fog működni, mert amikor altatnak, akkor az orrodra (arcodra) rakják az oxigénmaszkot
2020. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!