Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy azért jött meg...

Lehet, hogy azért jött meg előbb, mert nagy érzelmi sokk ért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon meglepőtdem, mikor ma megjött a menstruációm, mert csak 3-4 nap múlvára vártam, és ennyire nem szokott előbb megjönni soha. Az elmúlt években csak két ilyen alkalom volt, az egyik még évekkel ezelőtt, pont azután, hogy összejöttem valakivel váratlanul (nagyon jó barátok voltunk, aztán egyszer csak megcsókolt, amire abszolút nem számítottam), de akkor azt gondoltam, hogy csak véletlen egybeesés. A másik tavaly nyáron volt, amikor szintén elég sok érzelmi hatás ért (költözés, életszakasz vége, stb.). Ezeken kívül egyszer sem volt ilyen, egészen máig. Most pár napja szintén nagyobb érzelmi sokk ért, és bár ezúttal senkivel nem jöttem össze, az egyik barátommal igen közel kerültem hozzá, és mivel hónapok óta nagyon tetszik nekem titokban, képzelhetitek milyen élmény volt. Szóval az a kérdésem, hogy lehet, hogy most emiatt jött meg előbb? Tényleg nem szokott ilyen lenni velem.


2020. febr. 17. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennél kevesebbtől is jöhet meg akár hetekkel is elcsúszva.
2020. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!