Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet elkerülni a...

Hogyan lehet elkerülni a nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Lányok!


16 éves lány vagyok, már voltam nőgyógyásznál, először kb 14 évesen, amikor először megjött... Azóta csak "ellenőrzésekre".


Bennem nagyon nagy szomorúságot hagy, mert idegen FÉRFI nyúlkált odalent, félig átszakadt a szűzhártyám, amikor az ultrahangot dugta fel. (Miattam történt, mert összerándultam).


Pedig megfogadtam, hogy majd az első pasim fog ELSŐNEK odanyúlni, mint idegen!


természetesen masztiztam már, rengetegszer, ami természetes, de az, hogy egy idegen, ráadásul férfi hozzám ér, vagy csak megnézi.. Na neem.


Rettenetesen szomorú vagyok! Nem lehetne ezentúl ekerülni? Vagy ha most fiatalabb lennék, akkor hogyan lehetne kikerülni?


Tudom, tudom 30 éves koromig még hetente fog bennem turkálni egy idegen, de akkor is! az első az első.. Még az érintés is... Sőt. A látvány is..


2020. febr. 17. 16:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De miért nem nőt keresel? Ne azzal foglalkozz hogy itt (is) azt mondják hogy orvos és neki ez nem új, stb, hanem a saját érzéseiddel. Keressetek nőt.
2020. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kereshetek, de már késő :( Amúgy is mennék, magamtól is, ha kell, nem azzal van a baj, hanem azzal, ohgy az első "érintés" nem úgy történt, ahogy elterveztem. És ez lelkileg rettenetesen megviselt.. Mert nem tudtam, hogy mit fognak csinálni.
2020. febr. 17. 19:33
 13/17 A kérdező kommentje:

És "maradandó" """sérülést""" szenvedtem vele, látszik is, hogy a csiklóm azóta amióta megnyomta kijjebb áll kicsit és a szűzhártya "féloldalas"


Mit fogok mondani a szerelmemnek? Megígértem neki, hogy Ő lesz a legeslegelső, aki látni fogja!!!

2020. febr. 17. 19:35
 14/17 anonim ***** válasza:
Szard le 26 vagyok még egy hétig és még csak nem is láttam puncit èlőben
2020. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De nem szarom le!! nem érted? Minek fog ezentúl az én manókám tartani? Hazudtam neki? Azt mondták, hogy feküdjek föl, csak megnézi.. Felfeküdtem, lábakat szét, odemnt és csak úgy tövig betolta az ujját!!!! Ott is sírtam! Azóta nem hiszek anyámnak! Azt mondta semmi nem lesz! És mégis! a szűzhártyám félig átszakadt, 3 napig vérzett, a normális mensi után! Szúrt, égetett.
2020. febr. 17. 19:43
 16/17 anonim ***** válasza:
Nèzd sajnálom nagyjából tudom mit érzel én is mindig első akartam lenni valakinek de ahogy irtam 26 vagyok tudod akarattal minden rosszèrzés legyőzhető
2020. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Majd lehet, hogy kibírja a "manókád". B+, komolyan, nagyobb bajod ne legyen az életben soha. -.-"
2020. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!