Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok olyan nőgyógyászt...

Tudnátok olyan nőgyógyászt ajánlani, aki megértő és óvatos?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy körülbelül egy éve élek nemi életet, de még mindig nehézkesek kicsit az együttlétek. Szakemberhez még nem fordultam ezzel a problémával,mivel az idő előrehaladtával valamennyire folyamatosan javult. Ahogy utánaolvasgattam vaginizmus állhat a háttérben.


Nyáron egy antibiotikumos kezelést követően elkaptam egy gombás megbetegedést, muszáj volt elmennem nőgyógyászhoz. Megpróbált felhelyezni bennem egy készüléket, amivel megvizsgál, de nem ment. Utána hozott egy kisebbet, ami szűz lányoknak van, de azzal sem járt sikerrel. A próbálkozások nemcsak fájtak, de közben meg is alázott, hogy én valószínű nem is mondtam igazat, amikor azt állítottam, hogy élek nemi életet. Számomra ez igen megalázó volt, nem tudok senkinek sem hazudni. Egy idegen orvosnak meg miért tenném? Próbálkozások közben pedig felháborodott hangnemben olyat mondogatott, hogy itt egyszer egy gyerek fog ám kijönni ugye tudod? Nem tudom teljes mértékben átadni a stílusát, de nagyon modortalan volt.


Szóval tudnátok olyan nőgyógyászt ajánlani, aki ezzel a problémámmal együtt meg tud vizsgálni és gyógyítani? Újra jelentkeztek azok a tünetek, valószínűleg újra kiújult. Ez volt életem első nőgyógyászati tapasztalata, muszáj lenne most is elmenni, csak nagyon félek.


2020. jan. 22. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Persze. A varost is leirod? Bar nyikvanvaloan Budapest, a fovarosiak hiszik azt, higy más nincs a világon se
2020. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elsősorban Tatabánya és környéke érdekelne, de Pestre is felmennék, ha úgy van.
2020. jan. 22. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!