Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon megijedtem. Ez normális...

Nagyon megijedtem. Ez normális a mellemben?

Figyelt kérdés

A bal mellbimbóm alatt ilyen pici, kb borsószem nagyságú, talán még kisebb valamit találtam. Normális ez? Nem tudom mit csináljak, rendesen remegek már a félelemtől. Menszi után vagyok

19 éves lány


2010. júl. 23. 21:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
Kiáll, vagy belül van?
2010. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem menj el orvoshoz ha nem tűnik el,én legalábbis elmennék.
2010. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem áll ki, belül van. Lehet, hogy rákos vagyok?
2010. júl. 23. 21:34
 4/12 anonim válasza:
Nyugi! Barátnőmnek is volt, nem volt rákos. DE! Mindenképp szükséged lesz orvosi vizsgálatra,sürgősen!
2010. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne fesd az ördögöt a falra! Rengeteg minden lehet egy pici csomócska a mellben. Menzesz után különösen jól kitapintható a mell, ilyenkor ajánlják a mellrák-szűrést is. Gyorsan menj el nőgyógyászhoz, ő áttapogatja a melleidet és ha érez valami rendelleneset, mammográfiára (ciciröntgen) vagy/és mell ultrahangra küld.
2010. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindjárt itt helyben meghalok :S rettegek. Legközelebb csak hétfőn tudok elmenni dokihoz. És a bartánőd hogy vette észre? Magától vagy doki?
2010. júl. 23. 21:51
 7/12 A kérdező kommentje:
azt hiszem, hogy ez a másikban is ott van, csak sokkal kisebb. Közvetlenül a mellbimbó alatt, ilyen összefüggő valami, amin rajta van. Lehet ez tejmirigy is?
2010. júl. 23. 21:58
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem is!!biztos "összeálltak,,a mirigyek!
2010. júl. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

A barátnőm is maga találta meg, aztán ment dokihoz.

Szerintem is csak összeállt valami mirigy,nyugi, nincs semmi bajod. Hétfőn megnézeted és kész:)

2010. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
minél többet olvasok utána, annal jobban bepánikolok :S nem tudom már, hogy mit tegyek, hogy lenyugodjak. Amilyen szerencsétlen vagyok, tuti hogy mellrákom van. Igaz még a családban sosem volt senkinek sem, de mindig én vagyok a fekete bárány mindenben...Ha rákos lennek, akkor mi következne? Kemoterápia? Akkor kihullik az összes hajam?
2010. júl. 24. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!