Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi fog történni?

Mi fog történni?

Figyelt kérdés

A napokban elmentem a háziorvosomhoz, mert eddig időszakosan de most borzasztóan fájt és fáj a hasam egy hete kb, és megállapította ultrahanggal, hogy van egy kb 5 cm-es, kb tojás alakú cisztám a jobb petefészkemen. Hétfőn megyek nőgyógyászhoz. Először életemben. Az lenne a kérdésem, hogy mi fog történni a nőgyógyásznál, hogy fog megvizsgálni? Ha látszik ultrahangon, akkor ugye nem fog felmatatni? És ha szűz vagyok, akkor mit csinál? Például ha kenetet kell vegyen, hogy fog, hogy ne essen bántódásom? Továbbá, ugye nem kell ezt még műteni és megoldható gyógyszerek segítségével?

Először vagyok ilyen helyzetben, először megyek nőgyógyászhoz. Nagyon félek, segítsetek! Volt valaki hasonló helyzetben?

Köszönöm a válaszokat!



2020. febr. 23. 00:46
 1/1 anonim válasza:
Nekem is volt cisztám, de nem kellett műteni, felszívódott. De persze mindenkinél más... Nem biztos, hogy "matatni" kell a dokinak, főleg ha szűz vagy. Ne aggódj!
2020. febr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!