Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi fog történni, ha a nőgyógyá...

Mi fog történni, ha a nőgyógyásznak azt mondom hogy nem élek nemi életet, miközben igen?

Figyelt kérdés
Anyámmal el akarok menni nőgyógyászhoz, de mivel nem vagyok vele jóba, nem tudja hogy már nem vagyok szűz.
2018. nov. 6. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha már nagy lány vagy akkor miért anyáddal kell menni.

Ha meg kislány vagy akkor miért dugsz.

2018. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha jóarc úgytesz mintha igazat mondanál, de azért érezteti a stílusával, hogy tudja hogy márpedig de (velem ez volt) ha nem az akkor közli anyuval, hogy a kislánya már nem szűz.
2018. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Orvosnak sosem szabad hazudni. Anyukád maradjon kint a váróban. Vagy menj egyedül. Aki szexelni tud, nőgyógyászhoz is el tud menni egyedül.
2018. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Hiába mondogatjátok, hogy ha szexelni tud akkor menjen egyedül. Nem mehet egyedül 18 év alatt nőgyógyászati vizsgálatra, a szülő dönthet hogy beakar-e menni a vizsgálatra vagy kint vár, de ha olyan az anyud mint az enyém (kotnyeles, minden érdekli) akkor már csak azért is befog menni)
2018. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Utolsónak van igaza. Hazudhatsz, de szerintem a doki tudni fogja mi az igaz, az más kérdés, hogy anyukád előtt meghazudtol-e.
2018. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
16 éves korom óta egyedül járok nőgyógyászhoz. :)
2018. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Az orvosnak ne hazudj. Nem fog komolyan venni. Ha hozzá fordulsz, az a minimum, hogy megtiszteled azzal, hogy nem hazudsz neki. A fogamzásgátlást úgyis meg kell oldani, a gumi nem elég. Anyád meg legfeljebb megtudja, legalább ez is ki van pipálva, ne félj a saját anyádtól. Mégis mit csinál, megver, elkerget? Ha rosszban vagytok, akkor meg végképp ne érdekeljen a rosszallása.
2018. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért is nem elég a gumi?
2018. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne elég a gumi? Csak összeszedtem egy fertőzést valahonnan és azt akarnám megvizsgáltatni
2018. nov. 6. 20:50
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Akkor nem tudod,hogy kell használni! Az óvszer pont a fertőzések elkerülésében a legjobb módszer!
2018. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!