Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megint hüvelygomba lehet?

Megint hüvelygomba lehet?

Figyelt kérdés
Októberben és januárban is hüvelygombám volt, most megint több lett a folyásom, de más tünet nincs. Iskola miatt most orvoshoz sem tudok elmenni. 19L
2020. febr. 23. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem büdös, csúnya, darabos, nem viszket, akkor nincs baj. Minden nőnek van fehér folyása, van amikor több, van amikor kevesebb. Amúgy miért nem tudnál az iskola miatt orvoshoz menni?
2020. febr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan, mint szokott, csak több. Mert 3 hét múlva érettségizni fogok és nem szeretnék már hiányozni addig.
2020. febr. 23. 10:35
 3/8 anonim ***** válasza:
És gondolod hogy délután nincs nőgyógyász?
2020. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már nem rendel, amikor végzek iskolában.
2020. febr. 23. 10:45
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Az egészséged fontosabb, mint az iskola, MUSZÁJ időt szánni rá, hogy dokihoz menj. Vagy nyavajogj tovább, hogy érettségi jön, és gombád van. :( A döntés a Tiéd.
2020. febr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha gombára gyanakszol, és nincs idő nőgyógyászhoz menni, akkor vegyél Canesten Kombit, és azzal tudod magad kezelni.
2020. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pevaryl kúp nekem jobb mint a Canesten, próbáld ki plussz mellé Canesten kenőcs. De ha nem viszket, ég és nem darabos folyás akkor nem gomba. Ha csak simán több a folyásod akkor az még nem gond ciklus alatt változhat. Várj pár napot és kiderül. De nekem mindig van itthon kúp és kenőcs a biztonság kedvéért ha hétvégén jönne ki.
2020. febr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a kúp amit írtam vény nélküli vehetsz nyugodtan a gyógyszertárban. Ha ettől se múlik meg ha gyakran kiújul inkább menj dokihoz mert akkor már biztos valami erősebb kell. Előző voltam
2020. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!