Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csirkebélszerű méhnyálkadarab...

Csirkebélszerű méhnyálkadarab mi lehet?

Figyelt kérdés
Ciklus 6 napja ma már nem nagyon véreztem, ezért nem raktam be tampont sem. Most elmentem mosdóba és akkor láttam ezt a pisilés közben távozott.Két év szülés után volt egy ilyen visszamaradt magzatburok ami pont így nézett ki és most ez pont olyan volt!! De hát ugye nem vagyok terhes meg menstruáció után vagyok 1 nappal. Mi lehetett? Elég morbid.
2020. febr. 24. 17:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Szülés után nyilván gáz volt a visszamaradt darabka amit amúgy előtte két nappal uhn a doki nem látott és azt mondta teljesen kitisztultam nem maradt vissza semmi... De most nyilvan nem visszamaradt darabka
2020. febr. 24. 17:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, nyálkahártya-darab, még egy utolsó, már nem véres, mert a vérzés maga már elállt, tehát látod magát a nyálkahártyát. Nem kell aggódnod, velem is előfordult.
2020. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!