Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » CA 125 magas? Mire utal? 18/L

CA 125 magas? Mire utal? 18/L

Figyelt kérdés
180 lett az eredmeny, nagyon sok minden mas is magas lett a verkepemben, pl a feherversejtszam 19000 lett es 4000-10000 kozott a normalis. Orvossal csak par nap mulva tudok beszelni errol. Valaki tapasztalat?

2020. febr. 25. 18:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Tapasztalatot vartam, mert meg vagyok ijedve. Ha nem tudsz segiteni vagy hasznos valaszt irni, akkor nem ertem minek irsz ide :) biztos sok mas ember is jart mar hasonloan, ugy mint most en. Az o valaszaikat varom, nem az olyanoket mint a tied.
2020. febr. 25. 18:38
 2/3 anonim ***** válasza:

A 180 nem különösebben magas érték, inkább jóindulatú elváltozásra utal, a megjelölésekből ítélve cisztád van, ami bőven okozhatja.

Magában a vizsgálat nem jelent semmit, inkább betegség követésre használható.

2020. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

180-as CEA 19 ezres fehérvérsejt mellett nem utal jóra ...

Egyébként a CEA önmagában nem jelent sok mindent, nem specifikus vizsgálat. Emelkedett lehet dohányosoknál, gyulladásos betegségekben.

2020. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!