Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációnál ez normális?

Menstruációnál ez normális?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel megjött, és iskolában egy kis tesizés után rám jött a hányinger és meleg futkosott rajtam keresztül. Meg annyira fájt a hasam, hogy nem bírtam ülni. Nem tudom hogy ezek normálisak-e egyik lány ismerősömnek nincsenek ilyen tünetei.

2020. febr. 27. 05:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ilyen
2020. febr. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bakker,nekem is ugyan így volt. Szinte izzadtam,de közben fáztam annyira görcsöltem. Ez így volt míg nem lettem terhes. És őszintén szólva most is előfordul,de nem minden hónapban
2020. febr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos normális, vannak akiknek fájdalmas, kamaszkoromban nekem is volt párszor olyan görcsöm, hogy hánytam is. Aztán elmúlt, csak a hőhullám maradt meg, mindig mensi előtt van 1-2 nappal, de alatta is előfordulhat. Nem tudni, hány éves vagy, mióta menstruálsz, ha nagyon elviselhetetlen a fájdalom mindig, akkor azért majd érdemes lesz megnézetni magad orvossal.
2020. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális. Emlékszem, én 14-15 éves koromban sokszor el is ájultam. Nem a fájdalomtól, az nem volt vészes. Szimplán rám jött a hányinger és rosszul lettem. Néha még később, kamaszkor vége felé, 18-19 évesen is előfordult.
2020. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!