Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációnál ez normális még?

Menstruációnál ez normális még?

Figyelt kérdés
Na szóval, épp nyaralunk, és az utazás első estéjén megjött. Normális vér színe volt meg minden, taktam be betétet stb. de reggel csak egy pici barnás folt volt, az ezt követő két napon, szintén csak ilyen barnás folt volt (kb. egy ujjbegynyi). A következő napon már a tengerbe is bemerészkedtem, de minden rendben votl, nem történt semmi. Majd az 5. napon viszonylag sok vér jött, (pedig már azt hittem elment és ennyi volt) de aznap este már semmi. Ma reggel arra keltem, hogy ismét egy pici barnás folt van csak. Ez normális? (4. alkalom, szóval még nem nagyon vagyok tapasztalt, ha pedig bármi gáz lenne, akkor most még nőgyógyászhoz sem tudnék menni, mivel még mindig nyaralunk, és nem nagyon beszéljük a bolgár nyelvet)

2019. aug. 15. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez még 1-2 évig rendben is lesz.


Viszont ha vízbe mentél utána előtte nagyon ügyelj a higiéniára. Intim mosakodó, meg valami hüvelyflóra helyreállitó és nem lesz baj.

2019. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Liz* ***** válasza:
100%

Menstruációkor azért sem javasolt vízbe menni, mert ilyenkor (és egyébként ovulációkor is) egy hangyányit nyitottabb a méhszáj, mint máskor és könnyebben feljuthat kórokozók.

Ha ez csak a 4. menzeszed volt, szerintem nincs miért aggódnod (ha egyébként más gond nincsen), idő kell mire beáll a ciklus. Remélem tudtam segíteni!:)

2019. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :D a barna folttal sincs gáz?
2019. aug. 15. 19:07
 4/5 Liz* ***** válasza:
Én is voltam így annak idején.. szerintem ezzel még nincs gáz.:)
2019. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, semmi probléma sincs vele.
2019. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!