Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi a normális késés...

Mennyi a normális késés menstruációnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egészet azzal kezdeném, hogy nem vagyok az a típus aki sokat eszik, de emellé egészségesen táplálkozom.


16 éves vagyok (kérlek , nem kell a szidás, úgyhogy azt kérlek mellőzzétek) elkezdtem élni nemi életet, nem vagyunk hülyék, védekezünk minden alkalommal.


A menstruációm "legerősebb" támpontja, a hó/ 10-e. E körül szokott mozogni, 8-12-re.

Eddig életem során egyszer volt hogy késett egy teljes hetet, de hála istennek megjött.

Harmadik napja késik, igaz nem nagyon, de minimálisan ennél is aggódom.

Segítenétek mi baj lehet?



2019. aug. 11. 14:24
1 2
 1/13 anarchy666 ***** válasza:
3 nap az kv semmi. A menstruáció utáni első években még eléggé változatos ĺehet a ciklus hossza.
2019. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdesz nemi életet élni, az bekavarhat a ciklusba. Biztos vagy benne hogy helyesen védekeztetek? (nem megszakítással, vagy ilyen marhasággal)
2019. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg. Ahogy az utolsó mondja. Nem lehet hogy terhes vagy? Hogyan védekeztetek? Ha csak simán megszakítással akkor kéne csinálni egy tesztet. Egyébként ha már ezentúl rendszeresen fogsz nemi életet élni, akkor el kéne menni nőgyógyászhoz fogamzásgátlót feliratni.
2019. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen teljesen biztos vagyok benne, nagyon odafigyelünk mindenre.
2019. aug. 11. 14:49
 5/13 A kérdező kommentje:
Előre is bocsánat mindenkitől, de én nem igazán vagyok oda a hormonális dolgokért, ezért mindketten az óvszerre szavaztunk. Megszakításosról álmodni se merünk, tényleg nem szeretnénk ((még)) babát.
2019. aug. 11. 14:56
 6/13 anonim ***** válasza:

Óvszer tökéletes


Utolsó 5-6 menzeszed első napja mi volt?

2019. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Pontosan:

12-12-10-8-8

2019. aug. 11. 15:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nem vagy terhes! De ha nagyon bizonytalan és ideges vagy, menj biztosra és csinálj egy tesztet!
2019. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben , szerintem így lesz .Bár igazából annyi félelmem van, hogy mégha a barátommal is megyek kinéznek minket a boltból. 😬😬
2019. aug. 11. 16:19
 10/13 anonim ***** válasza:

Atyaég. Mi van itt? Kérdező, nagyon kérlek, ne hallgass arra, aki a 16 éves kis szervezetedet már egyből hormonokkal tömné. Az óvszer tökéletes.


Elvileg egy hét a normális, de nekem 40 napon túl vannak a ciklusaim... Mivel én szedtem fogamzásgátlót 4 éven keresztül, és teljesen felborította a hormonháztartásomat. Bárcsak nekem is csak 3 napot késne... Én azt mondom, hogy ne ess az én hibámba.


Megjön majd az, nyugi! :)

2019. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!