Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizsgálat után mégis felfedeze...

Vizsgálat után mégis felfedezek egy kis csomót a honaljamban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.21 vagyok. Én vagyok az aki már többször írta röviden tömören 16 hónapja szültem 7 hónapig szoptattam, tavaly májusban egy kis csomót fedeztem fel a tejcsatornan a mi kiderült cysta (abban a mellben amiből mindig a legtöbbet szoptattam és mindig azon az oldalon is feküdtem hogy azt a mellem ugye alvás közben adtam a gyerek szájába cumizni azaz mindig elnyomtam ja és sose fejtem 7 hónaposan szándékosan egyik napról a másikra elhagytam a szoptatás és nem fejtem akkor sem le) a lényeg novemberben voltam megint uhn minden rendben, most volt egy furcsa vérzés zavar és az említett mellembol kakaó színű váladék és tej is jön nyomasra, meg az "egészséges mellembol" is jön tej. És szúr feszül mint amikor belovell a tej. Terhesség kizárva ja és a "panaszos" mellem meg ráadásul két helyen fáj is tapintásra úgy mintha be lenne ütve, felül a szegycsonttól és a mellen alul.

Ja és már vagy fél éve feszül fáj minden egyes nap a bal mellem sportoláskor alvaskor van hogy erősebb emelestol is tompán de egész nap fáj mintha tej lenne benne, és ugye ebben van a ciszta. Lényeg a lényeg ma megint voltam uhn és semmi baj, a hormonleletem is tökéletes, mégis van ilyen folyás a mellemben, mégiscsak fáj két helyen tapintásra meg úgy egész nap tompán és most furdeskor az említett cisztas mellemnel a honaljban kitapintottam a nyirokcsomot is szerintem, fájdalmas kicsi csomó, de ugye ma nézték uhn és semmi baj azt mondták, de ezt még csak most este veszem észre hogy ottvan.. Most fürdés óta keresem tapintom de azóta hogy furdeskor kitapintottam most már nem találom.. Ez mitől lehet? Esetleg a borotválas miatt is kijohet a nyirokcsomo? De ez ott a mellnel felül a hónalj kezdetén volt fürdés alatt kitapinthato.. És olyan nagyobb kis csomó.. Tényleg nem értem hát ma voltam uhn ma nézték hogy semmi baj..,


2020. febr. 27. 23:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Most a tegnapi vizsgálat miatt ugye szorzelenitettem ott és fájt egy kicsit napközben is ott a honaljam, vizsgálat közben is nézte a doki itt és nem volt semmi baj, erre most furdeskor kitapintom és azóta nem "találom"
2020. febr. 27. 23:34
 2/4 A kérdező kommentje:
Néha volt már olyan hogy egy kisebb csomó a borotva után volt ott ami nagyon fájt,aztán pár nap alatt elmúlt de ez most nem olyan szurisan fájt hanem tompán és nagyobb is volt és pont a mell hónalj talalkozasanal.de most azóta nem tudom kitapintani
2020. febr. 27. 23:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Tulparazom mar?
2020. febr. 27. 23:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a színes váladék a mellből valami fertőzés jele. Gondolom antibiotikum kellene rá. Állatgyógyászatban azt adnak. Próbálj elmenni nőgyógyászhoz, és mond el neki milyen színű váladékot tapasztalsz.
2020. febr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!