Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik nőgyógyászaton fogadnak...

Melyik nőgyógyászaton fogadnak Pécsen azonnal?

Figyelt kérdés

Fent áll a gyanú, hogy terhes vagyok, ha minden igaz olyan 7hetes lehetek kb.

Saját orvosom nincs, ma elmentem a hozzánk legközelebbihez, mondván kiulom a sorom.. Erre közölték, hogy ugyan így nem fogadnak, kérjek idő pontot. Kaptam is márc. közepére. A babát nem szeretném megtartani, így az időből sem szeretnék kifutni.


2020. febr. 28. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ambulancia van az Édesanyák úti klinikán.

Vagy magánrendelés.

De fura az orvosod. Sürgős esetben szoktak fogadni időpont nélkül is, csak várni kell.

2020. febr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Ez nem sürgős eset. De egyébként valóban az egyetemi klinikán van az ilyesmire ambulancia.
2020. febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
#2. Pedig ha ez miatt fut ki az időből, akkor bizony sürgős.
2020. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Az az ő baja, a méhen kívüli terhesség az sürgős, a fenyegető vetélés az sürgős, a durva vérzés az sürgős. Egy komplikáció nélküli terhesség nem sürgős. Ráadásul egyikünk sem esküdött gyilkosságra.
2020. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
#4. Van felfogásod....
2020. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!