Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány óránként kell cserélni a...

Hány óránként kell cserélni a betétet, ha nem erős a vérzés?

Figyelt kérdés
Én sokáig abban a hitben éltem, hogy csak akkor szükséges cserélni a betétet, ha már megtelt, ezért csak reggel és este cseréltem ki. Ti hogy szoktátok?
2020. febr. 29. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért 2-3 óránként ki szoktam,ha már tényleg nagyon kevés akkor max. 4-5,utána tisztaságira váltok... Ha nem akarsz cserélgetni,akkor használj intim kelyhet,az egész nap bent lehet.
2020. febr. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

Ha kevés van, az is ugyanúgy elkezd bomlani alattad, mintha sok lenne. Ajánlatos ugyanúgy cserélni, maximum 4-5 óra után.


elég igénytelen lehetsz, ha elviseled azt a szagot, ami körbelengi az altestedet, fürdeni is csak heti egyszer szoktál?

2020. febr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból nem szokott erős vérzésem lenni ezért napi kettőt szoktam használni, éjszakára meg tisztaságit. Nagyon ritkán szokott olyan lenni, hogy kb. óránként kell cserélnem mert megtelik de az tényleg nagyon ritka.
2020. febr. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es, nem értem minek kell ítélkezni, nyilván azért tettem fel a kérdést, mert szeretnék változtatni. Naponta szoktam fürdeni. Egy ideje már nap közben is ki szoktam cserélni, eddig azért nem cseréltem, mert nem folyamatosan erős a vérzés, így van, hogy szinte semmi nimcs a betéten, és sajnálom kidobni, de első a higiénia.
2020. febr. 29. 10:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javaslom, ne órához kösd a dolgot, hanem inkább érzés alapján cseréld. Én úgy szoktam, h ha érzem, h kezdek befülledni kezd kellemetlen érzéssé válni a betét, a lehető leghamarabb kicserélem. 4 óránál többet sosincs rajtam egy betét bármennyi is van benne. Nagyon ritka nálam, h teli legyen a betétem, van, h csak éppen a teteje maszatos, de már zavaró akkor is kicserélem. Ezen nem fogok spórolni, mert többet ér számomra, h nyugodtan teljenek azok a napok. Pont tegnapelőtt jött meg, és eddig már majdnem 2 csomaggal elhasználtam. Nem szeretek túl sokat foglalkozni a dologgal, ezért azon vagyok, h minél simábban menjen a dolog amihez meg az kell, h bízzak a betétemben, mármint ne az járjon a fejemben, h mennyit bírhat még a betét ezért sűrűn kicserélem, akkor is,ha nem feltétlen kellene. Inkább dobjam el úgy, h kevés van benne, minthogy egyszer is póruljárjak amiatt, h mégsem mardt rajta elég hely. Ezért szeretem a betétet, mert akármikor kicserélhetem, ha úgy látom jónak.

Amúgy lefekvés előtt, mindig újat rakok be, felkelés után szintén. Napközben meg ahogy éppen a helyzet adja. Amúgy mindenkinek ezt javaslom, mert ilyen használat mellett nem jönnek elő a betét negtív tulajdonságai, ami miatt annyian utálják. Én 2-3 mensi kivételével már 17 éve betétet használok, és nekem semmi bajom vele. Meg kell tanulni normálisan használni, nem azon kattogni, h fúúj de gusztustalan betétbe mensizni.


33/n

2020. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!