Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba lehet csak viszketés?

Hüvelygomba lehet csak viszketés?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok,es neha estefelé elkezdenek viszketni a szeméremajkaim. Folyasom normalis, csípő erzest vizeleskor nem tapasztalok. Mi lehet ez?

2020. márc. 2. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy gomba, de lehet akár az is. Nekem egyszer okozott jellemző tüneteket (folyás, viszketés), utána, mikor időnként visszatért, gyakorlatilag ilyenek nem voltak (csak szex közben volt enyhe jele, de amúgy semmi).

Nődoki tudja megmondani, vagy 3-4ezerért vannak már candida-tesztek. Amúgy lehet, hogy a bugyid irritál (műszál, új öblítő, mosószer?).

2020. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, pamut bugyim van és nem volt mostanában semmi mosószer váltás se. Azért nem tudom eldonteni mi lehet mert semmilyen arra utaló folyasom nincs. Csak viszket néha és egy kicsit csíp de az is elmúlik. Vizeletkor meg semmi más érzésem nincs.
2020. márc. 2. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem cseréltél tusfürdőt mostanában? Én először arra, vagy egyéb tisztítószerre gyanakodnék főleg, hogy csak este jelentkezik a tünet.


Intim területen nem szükséges szappant használni, sima víz is elég. Fehérneműk mosásakor pedig érdemes elhagyni az öblítőt.


Én az illatosítótt eü és tisztasági betétekre szoktam érzékeny lenni.

2020. márc. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából most vettem új tusfürdőt szóval lehet az tett keresztbe.

Köszi! :-)

2020. márc. 3. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!