Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endometriozisom van (egyik...

Endometriozisom van (egyik petefeszek). Jovoheten megyek ujra orvoshoz akkorra kaptam idopontot?

Figyelt kérdés

Nagyjabol egy honapja kezdett el fajni iszonyat az alhasam elmentem ugyeletre mert nagyon sokaig vereztem es kiderult hogy nagy valoszinuseggel endometriozis. Na most az a helyzet hogy tegnap ota mar a masik oldalon is erzem hogy faj, de elozoheten voltam uhn es nem lattak akkor meg semmit es ahol eredetileg van az pedig osszement fele akkorara. Igyis lesz mutet, es ezert is kuldtek ujbol uhra jovohetre, de egyre jobban kezd fajni, es ugyanaz a korforgas megy most le mint amikor a bal oldalon kezdodott.. nem tudok wcre menni mert faj nyomni. Lazas mar nem vagyok 39 volt a legnagyobb de antibiotikumot kellett szednem es elmult. Menni azert tudok, az ules kicsit meg nehezkes illetve a felkeles.

Szerintetek a jobb oldalon is kialakulhatott? Amikor kiderult eloszor akkor eppen meg volt a havim, peteeres kornyeken zsugorodott ossze, es most 4 nap mulva kell megjojjon. Lehet hogy csak ezert faj? Vagy a havi ennyire befolyasolna? Masfel het mulva mutenek.


2020. márc. 6. 06:09
 1/2 anonim ***** válasza:
2020. márc. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az teljesen mindegy, hogy mindkét oldalon kialakult-e, úgyis csak a műtét alatt fognak tisztán látni. Ne aggódj, én már 2 műtéten túl vagyok, semmi gáz nem volt. Neked sem lesz.
2020. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!