Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teherbe eshetek-e?

Sándorpetra kérdése:

Teherbe eshetek-e?

Figyelt kérdés
Teherbe eshetek-e akkor ha védekeztem utána viszont a hátamra ment el a barátom és ő letorolte egy törölközővel. Utána én is megtorolkoztem egy másikkal a hátamat és alul is. 2 hétre rá megjött és 2 negatív teszt is lett. Ugye akkor nincsen semmi?

2020. márc. 6. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, de nem ettől. Legközelebb barátkozz meg az óvszerrel és használd rendesen.
2020. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tehát a sperma semmilyen módon nem került a puncidba, menszid is van, és 2 teszt is negatív lett. Neked milyen bizonyíték kell még hogy nem vagy terhes?

Egyébként a spermának kb. 10-15 centi mélyre kell eljutnia hogy eljusson a petefészekig, vagyis még az is veszélytelen ha a barátod ráélvez a puncidra. Olvassatok már utána és nem tesztek fel ilyen idióta kérdéseket.

2020. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!