Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak szerintem igénytelenség...

Csak szerintem igénytelenség vagy tényleg az? Már tok rég feltűnt csak nem voltam benne eddig egészen biztos. A legtöbb barátnőmnek ha van bent betét / tisztasági akkor nem feltétlen törlik meg magukat pisilés után

Figyelt kérdés
Mintha úgy lennének vele, hogy felesleges a betét úgy is beszivja. Tegnap fordult elő ilyen parbeszed a mosdó felé hogy megkérdeztem hogy kér e egy zsepit (2db volt nálam) ő meg rávágta hogy használjam el én nyugodtan ő tett be reggel tisztasagit

2020. márc. 7. 12:23
 1/9 alletta ***** válasza:
100%
egészségtelen, és igénytelenség. én biztos nem tudnám így elviselni tovább azt a betétet.
2020. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Fúj... A pisi meg erjed, büdösödik.
2020. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Igenytelenseg. En nem hallottam ilyenrol sosem, hogy barki ezt csinalna, de ezek szerint van ilyen is... Kisgyerekkoromban csinaltam ilyet utoljara, hogy pisiles utan nem toroltem ki :D Az a pisi eleve neha lecsopog, lefolyik a combokra meg ilyenek, arra felhuzni a bugyit, nadragot... xD Ha nekik igy esik jol, hajra....
2020. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ilyenről még nem hallottam, de gusztustalan.
2020. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

Ezt honnan tudod? Ugyanis nem hinném, hogy elötted történik, meg azt sem hiszem, hogy ezt mesélgetik.

Másrészt meg egy nö ha nem törli meg pisilás után, akkor a nagyajkak közt kezd kisebesedni, azaz nem kivül kell megtörölni, hanem belül és ezt semmiféle betét nem helyettesíti.


Szerintem a kérdés kitaláció és prpovokálni akarsz vele.

2020. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

5-oske. Miert lenne kitalacio es prookacio, te pisilesi szakellenor vagy vagy van egy 1000-es mintad videofelvetellel?


Elkeseritelek az en baratnoim kozul sokal es a mostohalanyom se torli meg odalent, akkor ha le vannak bortvalva, szerintuk ugy nem kell es igen a tisztasegi betet meg felfogja. En mondtam ez gusztustalan es nem higienikus, legtobbjuk valasza, de hat megvarom amig kijin az utolso csepp is es a tisztasagi betet ugyis felszivja a maradekot. (Meg higy ha mar bo

2020. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igénytelen, egyáltalán nem higienikus.

Nem tudnám elképzelni hogy nem törlöm ki pisiles után..

2020. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Na igenytelenul lemaradt a valaszom vege is😀 szoval ha borostas mar kicwit alul, akkor szerintuk a zsepi es a papir is szakad es fennakad es az sokkal rosszabb es gusztustalanabb....haaaat en nem tudom. A pisinek pisiszaga van betten keresztul is.

Mondjuk a ferfiak i csak lecsepegtik (ez is undesz.. erezni is rendesen).

2020. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen nők az ismerettségi körömben. Sőt velem is előfordul néha, h valami oknál fogva nem tudok törölni, és a betét oldja meg a dolgot. Ha Eü betét van rajtam, az nem zavar. Szerintem egy nagycsomó vér, meg nyálka mellett pár csepp pisi semmit nem számít. Tisztaságival már zavaró tud lenni, de egyszerűen ki kell cserélni. Pont ezért találták ki. Szerintem, ha a bugyi lesz olyan, az sokkal gázabb, persze kinek mi. Én nem feltétlen tartom ezt igénytelenségnek, bár lehet akár az is. Ezt mindenki döntse el a saját értékrendje szerint. Amit biztosra tudok: se nekem, se másnak akiről tudom, h a betétre "bízza" a törlést, soha semmi bajuk nem volt még emiatt. Ki tudja, lehet, h még jót is tehet, hiszen elérhető szolgáltatás a vizeletterápia...🤔🤔🤔 Most ezzel nyilván nem azt akarom mondani, h nyugottan pisizzük össze a betétet, de azt azért egy picit túlzásnak érzem, h pár csepp pisi a betéten ilyen zúgolódást gerjeszt...
2020. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!