Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasi uh nem találtak semmit...

Hasi uh nem találtak semmit és még szűz vagyok akkor ha el megyek nőgyogyászhoz akkor milyen vizsgálatott fogy csinálni? Görcsöl a hasam elég sűrűn.

Figyelt kérdés
Az últrahangon nem mutatót semmit. Mire kell számolnom??
2020. márc. 8. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor görcsöl a hasad a ciklusod során. Menstruációkor vagy a 2 között?

Először mindenképp kikérdez hol érzed a görcsöket mert lehet nem nőgyógyászati téma. Ha meg is vizsgál akkor max végbélen keresztül.

2020. márc. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mikor hogy változó hogy mikor görcsöl. A hasam alja szokot mind a két oldalt. Volt amikor a jobb oldal fájt jobban de most meg a bal oldalt érzem erősebbnek. De a derekamra is kisugárzik.
2020. márc. 9. 13:14
 3/7 anonim válasza:
Ha még szűz vagy, akkor csak ultrahangot fog csinálni a nőgyógyász, semmilyen más intim vizsgálatot. Az a fontos, hogy teli húgyhólyaggal menj, mivel csak úgy tudja rendesen látni a méhedet az ultrahangon. Tapasztalatból mondom, mert 2 éve én is voltam ilyen vizsgálaton és akkor még szűz voltam.
2020. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már volt hasi ultrahangom 3 szór is de semmit nem találtak.
2020. márc. 9. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez esetben akkor nem hinném hogy egy nőgyógyász lenne a legjobb... még ha alkalmazni is fogja a “szuz kacsát” akkor is egy ultrahang sokkal többet lát főleg ha mar 3x voltal rajta... az ultrahang eléggé mas szinten van... átvilágítja az érrendszert, latja az izmokat, a fertőzéseket elváltozásokat... nem ártana egy röntgent is csinálni mert lehet hogy valamilyen csontvázi sérülés történt... a vérvétel is egy elég jo dolog mert lehet hogy valamilyen vírusos vagy bakteriális dolog miatt van vagy esetleg olyant ettél és a gyomrodban van a probléma!

Egyrészt a nőgyógyász elsődlegesen a női betegségekkel foglalkozik

Szoval a vagina a petefészek és mentruacioval... jah igen meg mell daganatokkal! De ha pl egy belső szervi probléma vagy vírusos bakteriális fertőzés (ami nem a hüvely en történik) akkor ő teljesen tanácstalan lesz! Ajánlom elsőnek a vérvételt és röntgent mivel valószínűleg meg lesz a probléma forrása!

2020. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már a vérvételen is túl vagyok. Abból annyi derült ki hogy szűrű a vérem meg túl sok a vasam. A vörösvérsejtem is sok. Ezen kívül semmi.
2020. márc. 10. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:

ez is lehet a probléma forrása azaz a májad nem tudja feldolgozni a sok vasat... javaslom a röntgent

de ha meg van a probléma akkor írj mert kíváncsi lettem :S

2020. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!