Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én tapasztaltam azt,...

Csak én tapasztaltam azt, hogy a festett hajam jóval lassabban nő, mint mielőtt nem lett megfestve? :/

Figyelt kérdés
2020. márc. 15. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is. És bármilyen drága, kímélő, nem drogériás festéket használok ez van. Meg hullik. Korán kezdtem őszülni, ezért festem.
2020. márc. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugysnúgy nő, csak el is törik, ezért tűnik úgy, hogy lassabb
2020. márc. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én 12 éve fekete vagyok, az eredeti barna volt. fenékig ér a hajam, nem veszem észre hogy lassabban nőne, sőt..és nem is törik, pedig nagyon vékony szálú hajam van sajna
2020. márc. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#2-nek van igaza. Ugyanúgy nő az, de a festék bármennyire kímélő is, roncsol. Az már egyénfüggő, hogy kinek mennyire, de egy minimális törés elkerülhetetlen.
2020. márc. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam ezt.
2020. márc. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akinek nem törik az vagy szerencsés vagy ésszel fest hajat (olaplex, kalosplex stb)
2020. márc. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csak melíroztatok, de nem veszek észre semmilyen különbséget, hajhullásban sem (hogy a festett szálak jobban hullanának vagy valami).
2020. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem szeptemberben volt festve azóta majdnem 10 centit nőtt szóval szerintem nem a festék az oka
2020. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Végre! :D Nem vagyok ezzel végre egyedül!

Pont a napokban bosszankodtam, hogy éppen 1 éve “novesztem”, illetve növeszteném :D

Konkrétan a hajam középső sávja nőtt 4 centit, a többi “feltöredezett”. Csodák csodája, éppen 1 éve van teljesen festve a hajam (őszülő szálak miatt, sajátnál egy picit melegebb barnára, tehát nem szőke vagy fekete!), korábban saját szinem volt, az ennél sokkal sokkal gyorsabban nőtt.

3 havonta készített fotó dokumentáció alapján le vagyok sújtva. :( ráadásul aszimmetrikus az egész. Katasztrófa. A fodrasszal is össze vesztem, mivel totál hülyének néz már (szerinte elhallgatok valamit, nem is úgy csinálom stb). Emiatt vissza se megyek hozza. Egyelőre gondolkodom a hennán, hogy legalább az ősz ne látszódjon, az eredeti színnel ki vagyok békülve.


És megvettem a drága sampont, valzsamot, olajozás a végeket heti 3-4x, nem vasalom sose (!), minden szart megvettem csak szép legyen már végre, jártam igazítani, 1-2 centi vágás mindig volt, de totál feleslegesen kinlodtam ennyit. Kivéve talán a haj kapszula, az ért valamit, attól jobb a minősége és egyaltalan nem hullik,de nőni nem sikerült számottevően. A Magic hairt szedem 1 éve. Ja és minden szart is megvettem mellè (kefe, ápoló krém, hajszarito, csak hogy teljes legyen a repertoár).

Góc nincs, rossz fogak nincsenek (csak panaszmentes gyökérkezeltek).


Köszönöm hogy leírhattam eme nagy szomorúságot az életemből :D Komoly trauma.

A hajunk igenis fontos.


N 31

2020. máj. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is normális ütemben nőtt mikor szőke voltam és minden hónapban festeni kellett mert a töveim nagyon gyorsan nőttek
2020. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!