Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami baj van a melleimmel?

Valami baj van a melleimmel?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,még kicsik a melleim,kb úgy félig lehetnek kifejlődve.Mióta elkezdett nőni(pár éve),kb minden nap valami fehér jött ki belőle,és mindig kevesebb.Most a napokban megint elkezdett,és nem tudom,h mi ez.És nincs mellbimbóm,olyan mintha lyukas lenne...Ez baj?Mert nagyon ideges vagyok miatta...:(
2010. júl. 25. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintme mutasd meg anyukádnak, és menjetek el orvoshoz!
2010. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hormonális változások miatt ún. előtej ürül a cicidből. Beszélj anyukáddal és menjetek gyermeknőgyógyászhoz, ő majd eldönti (laborvizsgálatok után), hogy szükséges-e bármilyen kezelés, vagy normál határokon belül van a jelenség. Ne félj, nem komoly a baj!
2010. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is jobb, ha szólsz Anyukádnak és elmentek orvoshoz. A mellbimbód, az még lehet, hogy változik, de a fehér váladék miatt érdemes lenne elmenni dokihoz. Tiszta szívből kívánok Neked kiváló egészséget és minden elképzelhető jót életed minden pillanatára!!!
2010. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez valóban előtej és hormonváltozás miatt alakul ki. Mindenképp el kell vele menni orvoshoz, de félni nem kell, gyorsan megoldódik! Bátorság! Minden jót!
2010. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszii :)))

De nem olyan folyékony,inkább zsiros

2010. júl. 25. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Azaz! Ilyen (is) az előtej. Beszélj anyukáddal és irány az orvos!

(16:18 vagyok)

2010. júl. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!