Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj a melleimmel?

Mi lehet a baj a melleimmel?

Figyelt kérdés

15,5 éves vagyok és kb egy 10 éves nagyobb mellekkel rendelkezik, mint én.

12 éves voltam, amikor megjött a menzeszem. Sajnos akkor is ugyanekkora melleim voltak.

Igazából nincs is mellem. Csak mellbimbóm.

A menzeszem még így, 3 év után is rendszertelen.

(Régebben sokat vigyáztam egy kislányra, aki nagyon sokszor mellbe rúgott, 10 évesen megpróbáltak megerőszakolni, 14 évesen meghalt az apukám)


Lehet valami összefüggés a menzeszem vagy a zárójeles rész és a melleim mérete között?


2010. júl. 24. 00:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nekem 16 évesen is alig volt mellem, 17 évesen elkezdett nőni kicsit gyorsabban, most 18 vagyok és remélem lesz még nagyobb,mert nem vagyok megelégedve egyáltalán :S

szóval szerintem ne aggódj,mert nem mindenki egy időben fejlődik :)

és a lelkimegviseléseidhez szerintem nincs köze

2010. júl. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én 18 leszek és nekem sincs mellem
2010. júl. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok de nekem sincs szinte semmi mellem...

Nekem mikor elkezdett nőni ,akkor sokszor volt úgy, hogy bevertem vagy nekem jöttek és természetesen a mellemet siekrült eltalálniuk:(...Nem tudom lehet ennek is köze volt ahhoz, hogy nem nőtt tovább.:(

2010. júl. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Jah és még annyi, Te 15 éves vagy még nőhet a melled emiatt ne aggódj most túl sokat.Viszont én már jogosan aggódhatok ,mert 19 leszek de nagyon kicsik a melleim:s
2010. júl. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ha folyamatosan nőtt volna, de még így is kicsi lenne, akkor nem aggódnék. Azét félek, mert már 3-4 éve nem nőtt semmit. Még anno kiemelkedtek a mellbimbóim és egy nagyon kicsi "domb" lett körülöttük. Azóta ez semmit sem változott.
2010. júl. 24. 01:45
 6/20 anonim ***** válasza:

Együtt tudok veled érezni.

De ezzel még várj, még csak 15 vagy :) A test amúgy is 24 éves korig változhat. Szóval még nekem is van egy kis reményem azért:S

2010. júl. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy genetikailag kismellű vagy, és az is, hogy csak később kezd el nőni. Viszont van egy harmadik eset is, hogy tényleg olyan oka van, amit tudsz befolyásolni (pszichés oka is lehet, de nem állítom, hogy van, csak ez is egy lehetőség). Érdemes megkérdezned szakembert, hátha tud segteni. A mell mérete lányok, és persze fiúk (csak esetünkben nem a saját) tömmegei számára izgalmas évezredek óta. Emiatt sokan kutatták a kérdést, és sokat fejlődött az orvostudomány ezen a területen is. Próbáld kihasználni ezt a tudást, szükséged van rá.
2010. júl. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
nem vagy véletlenül kicsit "fiúslány?"
2010. júl. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Én speciel kedvelem a kis mellű nőket... 23 F
2010. júl. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

hát attól függ milyen pici mert ha nekem kb nagyob van az gáz :DD:D:D


de egy kicsi formás aranyos mellecske mmm :p

2010. júl. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!