Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek minden rendben...

Szerintetek minden rendben van a melleimmel?

Figyelt kérdés
Pár napja arra lettem figyelmes, hogy fájnak. Nem tudom milyen kell, hogy legyen tapintásra, mert azt tudom, hogy vannak benne mirigyek és természetes csomók, de az enyém szinte csak egy csomó. Mondjuk mindig is ilyen volt, de most fáj is. Ez normális?
2011. aug. 25. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Van már mensid?
2011. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
18 vagyok és kb 5 éve van már. Olyankor soha nem fájt még.
2011. aug. 25. 20:21
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
képet :D
2011. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Manapság én is észre vettem hogy fájnak. Főleg ha kimegyek a melegbe de passz hogy miért. Az enyém is ilyen de nem tudom hogy most ez jó vagy sem. Remélem valaki ír valami okosat neked mert engem is érdekelne. Már gondoltam rá hogy meg kéne nézetni de félek hogy 20 évesen hülyének néznének vele hogy semmit se találok benne szerencsére de meg akarom nézetni:S
2011. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez érdekes:D Nekem is nagyon érzékenyek amióta beütött a kánikula...passz, hogy mitől lehet, de jó tudni, hogy nem vagyok egyedül:) Esetleg hormonálisan is lehet, premenstruációs szindróma, ilyesmi.

20/L

2011. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Minek a kép??? :O
2011. aug. 25. 20:45
 7/13 anonim ***** válasza:

A képet kéjsóvár emberke kérte :D

Ha mensi előtt állsz, attól simán feszülhet/fájhat. Vagy most megint növésnek indult kicsit, ennyi idősen még nőhet.

2011. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi! És mi van azzal az egybeálló csomóval??
2011. aug. 25. 21:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha orvoshoz mennél, legalább megnyugodnál.
2011. aug. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Figyelj. A mell kb 22 éves korig még nőhet. Mondjuk én még csak 14 vagyok, de nekem is egy "csomó" teszi ki az egészet, és amikor nő, az fáj. Lehet, hogy neked is elkezdett még nőni. Tapintásra fájnak? Vagy ha erősebben megnyomod?
2011. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!