Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló szórakozhat...

A fogamzásgátló szórakozhat velem?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el a harmadik levelet szedni (Estelle). Mostanában fájnak a melleim, meg néha az alhasamat is furának érzem. Gyógyszerszünetben voltunk együtt, de nem élvezett belém, rá 2 napra jött is a vérzésem, normálisan, erős görcsökkel, szóval a terhesség szerintem kizárt.

2020. márc. 16. 02:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 6-án kellett volna elkezdenem a 3. levelet, de elfelejtettem, és ezért csak másnap kezdtem el szedni. Ez ugye nem baj? Azóta nem voltunk együtt.
2020. márc. 16. 02:41
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Igen. Lesz majd huvelygombad gyakran,meg szaraz borod meg kiszorosodik az arcod. Lesz meg rendszeresen koromgombad,refluxod,hajhullasod ,hajtoredezesed.

Illetve megvaltozik az izlesed minden teren es kirugod a baratodat. Velem is ilyenek tortentek meg az alhasi fajdalmak mellett.

2020. márc. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már elég sokszor gondolkodtam, hogy abbahagyom, de szerintem most ezeket olvasva, tuti, hogy abba fogom hagyni.:/
2020. márc. 16. 04:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt észre is vettem, hogy amióta szedem, a refluxom erősödött eléggé
2020. márc. 16. 04:39
 5/6 anonim ***** válasza:
En is szedtem Estellet, en 3-4honap utan hirtelen meghiztam tole,szoval abbahagytam, nekem is fajtak a melleim de aztan elmult, szerintem normalis ha nagyon enyhen faj a hasad.
2020. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na velem meg pont ellenkezőleg, én ha sokat ha keveset eszek, nem megy se le se fel 1 kiló se rajtam:/:D több hónapja ugyanazt a súlyt tartom:D
2020. márc. 17. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!