Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az oka 1 éve nincsen...

Mi az oka 1 éve nincsen menstruáció?

Figyelt kérdés

Utoljára tavaly március elején volt az utolsó menstruációm. Már 1 éve nincsen menstruáció. Mi az oka régóta nem jött meg? Valami komoly betegség vagy valami más? Kezdjek aggódni? Egyébként meg semmi bajom nincsen.

Nem érzek magamon semmi változást testi, szervi, szellemi problémát ami okot adnak nem jött meg. Érdemes ilyenkor elmenni orvoshoz kivizsgálni magamat? Ha igen, akkor melyik szakorvoshoz kell menjek, menstruáció régóta kimaradása miatt?



2020. márc. 16. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Jézus


Egy éve nincs mensi és nem voltál még orvosnál??????


Hány éves vagy?


Nőgyógyász, minél előbb


Pcos, ciszta, rák, hormonalis probléma, Bármi lehet.

2020. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nekem korán jött a menopauza, 44 vagyok, utoljára tavaly januárban menstruáltam.

Voltam orvosnál, sima vérvétel megállapította, hogy változó kor.

2020. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem a kérdés alapján, még elég fiatal vagy, és nem régóta van menszeszed.

Ez akár még bele is férhet, de tudnunk kéne a korodat, és hogy mióta menstruálsz.

2020. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fiatal. 32 éves vagyok.
2020. márc. 17. 08:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, kezdj el aggódni. Vedd számba, hogy vannak-e egyéb tüneteid, változott-e súlyod nagy mértékben, ért-e nagyobb stressz stb. es menj orvoshoz. Ezt okozhatja korai menopauza, ami egyre gyakoribb a fiatalok körében, de akár súlyos hormonzavar, pajzsmirigy működési zavar, sőt bizonyos tumorok is okozhatnak ilyet. Ne viccelj ezzel!
2020. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!