Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszú ideig tartó vérzés...

Hosszú ideig tartó vérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Eddig rendszeres menstruációm volt, viszont most, február 20-23 között volt a legutóbbi menstruációm és március 5.-én újra jelentkezett egy először enyhe, barnás vérzés, ami mostanra már 10. napja tart és egyre erősebb. Eleinte azt hittem pecsételő vérzés, hiszen menstruációnak túl korai és túl halvány is, de mostanra már pont olyan lett, mint egy menstruációs vérzés. Abbahagytam a fogamzásgátló szedését, amit rövid ideig szedtem amúgy is (3 hónap) és nem szeretném folytatni, nincsenek jó tapasztalataim vele kapcsolatban. El fogok menni dokihoz, amint lehetséges persze, de addig is meg szerettem volna kérdezni hátha valaki tapasztalt hasonlót.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2020. márc. 14. 06:50
 1/2 anonim ***** válasza:
nődokihoz kell menned,menstruácio esetleg.hogy vagy?kiderült vérzés oka?
2021. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hormonzavarom volt, petefékszekgyulladás és rendszertelen menstruáció

A fogamzásgátló sok mindent felkavart

2021. okt. 5. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!