Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most 23-án megjött a mensim...

Most 23-án megjött a mensim most elöször és ma észrevettem hogy ilyen barnás vér jön. Az baj? Agodnom kéne? 13/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 16:06
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem baj,nekem is szokott mikor már múlóban van.Neked most jött meg elősször?
2010. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen! Pénteken volt az első!

Következő hónabba is igy lesz? vagy késhet?

2010. júl. 25. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:

még egy ideig biztos kiszámíthatatlan lesz, mindig legyen nálad betét...

a barnás folyás pedig természetes, mikor kezd már elmúlni.

2010. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De akkor azt jelenti hogy nállam 3napig tartana csak?

Persze őrölök nagyon! :)

DE ez nem baj hogy ilyen rövid ideig tart?

2010. júl. 25. 16:31
 5/6 anonim válasza:

ha barnás, akkor szerintem azért, mert már megalvadt a vér a betéten, vagy valami hasonló, teljesen normális.

és igen, minden hónapban meg fog jönni még legalább 35-40 évig kb, és igen, késhet is.

2010. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg a menzi első napjától számított 28 nap múlva jön meg (tehát nem mindig 23-án), de az elején még biztosan nem ennyi lesz, jöhet pár nappal előbb, és sokkal később is (inkább késni szokott). Nem kell aggódnod, ebben a korban normális. A menzi általában 3-6 napig tart, ha neked még barnás, akkor még tart.
2010. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!