Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! Ma megjött a mensim,...

Segítség! Ma megjött a mensim, de éjfélkor arra ébredtem, hogy iszonyatosan erősen görcsöl az alhasam, a wc-n észrevettem hogy nyúlós sötét színű vér jött ki belőlem nem is kevés, mi lehet ez? Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem, ilyet nem tapasztaltam még...
2009. szept. 4. 07:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Lehet korai vetélés!Késett a mensid?Mennyit?Jó lenne egy nőgyógyász!
2009. szept. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen késett 2 napot, addig semmi jele nem volt hogy megjön, másnap reggel egy csepp barna folt, és ma hajnalra meg ez a dolog történt velem:-(

Biztos hogy vetélésnek tudható be?

Mert mikor észleltem a barna foltot, csináltam tesztet, de negatív lett!

2009. szept. 4. 07:43
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Lehet az is...vagy csak később érett a nyálkahártyád és ezért volt...de ha darabos és nagy görccsel jön az ált. az szokott lenni!Szoktál görcsölni?
2009. szept. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tényleg beszélj orvossal! Ha vetélés, látnia kéne, mert ha valami benn maradt, csúnía gyulladás léphet fel!
2009. szept. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem darabos, egyenlőre sötét színe van, és sok...

persze minden mensim görcsökkel jön, nagyon fáj az alhasam akkor...most ez a 2. clostys hónapom, voltam uh-n, több tüsző is megérett, lehet nem tudtam megtermékenyülni, és most meg lelöködőtt és az jön ki belőlem?

2009. szept. 4. 07:48
 6/11 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban kicsit darabos volt és élénk piros, a dokim azonnal behívott vérvételre, de nem volt vetélésem és nem állt fent terhesség sem.
2009. szept. 4. 07:49
 7/11 A kérdező kommentje:
Szóval nem tudom...majd 8-kor hívom a dokit és megkérdezem mi a teendő??
2009. szept. 4. 07:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

de terhes voltál egyáltalán? negatív volt a teszted nem?

attól hogy késett 2 napot még nem biztos hogy terhes voltál és hogy most elvetéltél, nem??

csak később jött meg. szerintem.

a legjobbakat!!

2009. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok terhes, csak késve jött meg, és köszönöm a jó kívánságot:-)
2009. szept. 4. 11:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Elkaphattál egy fertőzést ami ellen a szervezeted így reagál.

Hasonló helyzetben én is voltam,nem voltam terhes.Utána úgy megjött,hogy azt hittem nem is marad egy csepp vérem sem.

Mindenképpen javasolt egy nődoki,hogy lásson,mert mindenkinek máshogy védekezhet a szervezete.Nem vagy felfázva?Nekem akkor is szokott görcsölni mielőtt megjön ha felfáztam.Drukkolok neked,hogy minden rendben legyen!Írd meg mi volt!

2009. szept. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!