Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek e terhes? 4hónapja...

Lehetek e terhes? 4hónapja voltam utoljára barátomal azóta már szakitottunk eddig mindig megjött de ebben a hónapban nem 2teszt negativ lett de észrevettem hogy híztam

Figyelt kérdés
és hasamon meglátszik először nagyon megijedtem hogy olyan hasam van mint egy terhesnek de remélem ez a hízás másnak tudhtaó be.
2011. febr. 18. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen kizárt. Ha csak nem raboltak el az ufók. De az is kizárt.
2011. febr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?Az én anyám mikor engem várt 5hónapig menstruált,nem is tudta hogy terhes.
2011. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A teszt se 100%-os.
2011. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát remélem nem vagyok az mert mindig védekeztünk csak feltűnt és megijedtem kicsit de az lesz a legjob ha elmek dokihoz az biztosat tud mondani
2011. febr. 19. 23:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok az élő példa, hogy lehet terhes!17 évesen szültem, mert nekem is megvolt 5 hónapig, és a teszt is negatív volt mindig.Aztán elmentem a dokihoz, és csak annyit hallottam, hogy "27cm-es magzat, gerinc követhető!"

Ma már 16 éves a fiam:)))

2011. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól,hogy valaki menstruál és nincsenek terheségi tünetei még lehet terhes!Menj el a nőgyógyászodhoz az a biztos.
2011. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
holnap megyek dokihoz:) csak nagyon félek remélem téleg nincs semi ... mert mindig védekeztünk és odafigyeltünk .remélem télleg nem vagyok terhes
2011. febr. 20. 19:16
 8/9 anonim válasza:
Majd írd meg, hogy mi volt. :)
2011. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megjött szerintem csak késett de holnapra kaptam időpontot azért elmegyek:) de már megnyugodtam szerintem nem vagyok terhes vagyis remélem:)
2011. febr. 23. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!