Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha hajmosás után egy...

Normális ha hajmosás után egy nappal még sok sok hajam kijön?

Figyelt kérdés
Hajmosáskor sok hajam jön ki. Elvileg ez normális. De másnap szintén nagyon sok hajam jön ki. Próbáltam 2 féle képp, mivel göndör hajam van, így csak vizesen fésülöm amikor ugyanis sok sok hajam kijön és másnap is jön hajam bőven. Vagy, szoktam úgy hogy nagyjából átfésülöm és akkor kevés hajam jön ki viszont másnap sok sok hajam kijön. Igazából az utána való napokon 20-30szál maximum, vagy van mikor kevesebb.. Elvileg napi 100 hajszál az normális... Ez valós lenne? Rövid ideje szedek hajvitamint, és koffeines sampon plusz hajvíz. Nagyon megvagyok ijedve. A hajam felét elvesztettem. Sok sok kihullott.. Dokihoz jelenleg a vírus miatt nrm nagyon lehet menni. Addig várok... De nem tudom mit tehetnék ez idő alatt...

2020. márc. 17. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
"Dokihoz jelenleg a vírus miatt nrm nagyon lehet menni" és ezt csak az elmult 2 hétben tapasztaltad??? Ne röhögtess!
2020. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Járok dokiról dokira... Nem rég tudtam meg pcos van a dologban.. Hirtelen jött
2020. márc. 17. 20:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez a hormon vizsgálat amire kell mennem. Több hónap a várakozási idő mire bejut az ember.. Legalábbis ahova nekem kell mennem és nem rég mondták vissza az időpontom, mivel nincs betegfogadás csak akinek magyon nagyon muszáj... Ennyi az egész, ezt nem. Írtam le, így tényleg hülyén hanzik
2020. márc. 17. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, akkor a hormonok miatt hullik a hajad? Sajnálom. Nekem is vészesen hullik,eléggé ritka,látszik a fejbőröm... tavasszal és ősszel még jobban. Több folyadék, esetleg gyógyszeres kezelés? Vashiány...ezer ok lehet még.
2020. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
IR-re és pajzsmirigyre hajlamos vagyok.. Nálunk örökletes. Csak én megszívtam.. hogy emiatt elvesztem a hajam... Lwlkileg össze vág.. Vashiányom szokott lenni, de vérvételen is rég voltam már. Hátha lesz rá valami megoldás..
2020. márc. 17. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia megàllt a hajhullasod?
ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!