Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellbimbóm körül vannak...

A mellbimbóm körül vannak fekete szőrök, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 17 éves korom óta kinő pár fekete szőr a mellbimbóm körül. Kiszoktam szedni, vagy csak lenyírom, de elég kellemetlen... Mit kéne tennem?
2020. márc. 18. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, teljesen normális. Ha zavar szedd ki/le a szokásos módon.
2020. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Nemigen tudsz mit tenni, ez sajnos teljesen természetes. A sötét hajú nők közül sokaknak van.
2020. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"mit tegyek?"

Maradj otthon!

2020. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy mas is irta, ez termeszetes. De az is, hogy nokent nem hagyjuk ugy. Ha szemoldokcsipesszel mindig kihuzod, amikor mar meg tudod fogni, nem olyan veszes erzes, es kart sem tesz benned. Nekem orom az erzes, hogy vegre kint van a kis rohadek.
2020. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is,sok más nőnek van kiszedjük,leszedjük. Nekem sok van, én borotválom,ha olyan szitu adódik. Szingliként a hétköznapokban hagyom. L.
2020. márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!