Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma reggel vettem eszre h a...

Ma reggel vettem eszre h a bal mellbimbom bal oldala fele 5-6centivel egy fekete anyajegy van. Rák jele?

Figyelt kérdés
sziasztok! 14 eves vagyok, es ma reggel ugye megneztem a melleim (szoktam ellenorizni) es fekete anyajegy talalhato rajta. Sose volt ott, tehat nem ertem. Nem faj nem viszket es nem szur, de azelott van egy apro kis csomocska. Anyueknak meg nem szoltam. Mit tegyek, kihez forduljak, es mi lehet ez???segitsetek gyorsan!!!!

2017. márc. 26. 08:51
 1/7 anonim válasza:
Ez még egyáltalán nem biztos hogy rákos vagy ! Azt javaslom fordulj egy orvoshoz és menj el egy labor vizsgálatra abból sok minden kiderül :) Ne ijedj meg lehet egy olyan anyajegy ami ártalmatlan ! nekem is van egy a számon ami kb egy éve nőtt oda, soha nem volt ott de semmi ártalma nincs ! :D
2017. márc. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi, mellesleg orvoshoz nehezen fogok kerulni.. Anyamat es apamat egyatalan nem fogja erdekelni, azt mondjak h maradjak nyugton meg ilyenek.. Tudom, volt mar ilyen.. Most hogy jussak el orvoshoz?
2017. márc. 26. 09:12
 3/7 anonim válasza:
Ha ilyenek a szüleid, intézd el magad, kutakodj, telefonálj, az egészséged érdekében muszáj! Sajnálom, hogy ilyen felelőtlenek...
2017. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

1. válaszoló vagyok :)

Most jutott eszembe hogy 14 éves vagy és nem lehet hogy nő a melled és azt érzed? Azon van a barna-fekete bimbó középen és ha nő akkor csomót érzel benne ! :) Az elég szomorú ha a szüleid nem foglalkoznak veled elkeserítő ! Ha van a városotokban ügyelet menj ki ma vagy holnap a háziorvosodhoz ! Ha szüleid nem foglalkoznak veled mondd hogy barátnődhöz mész stb. Remélem segíthettem :D

2017. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat van a mellbimbom, es akorul mar kiskorom ota vannak olyan pici kis csomok, nemjut eszembe a neve, es amogott van egy pici fekete anyajegy ahogy mondtan
2017. márc. 26. 09:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Es ahogy most at tapogattam a ket mellem, a bal faj egy kicsit :/
2017. márc. 26. 09:49
 7/7 anonim válasza:
Már nőtt a melled? Vagy még nem kell mellartó?
2017. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!