Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz, hogy egy fiatal anyuka...

Igaz, hogy egy fiatal anyuka könnyebben visszanyeri az alakját szülés után és kevésbé lesz striás, csíkos?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és 28 hetes kismama. Igaz, nem én vagyok az első, hanem a baba, de érdekelne ez a dolog.

Eddig nem híztam sokat, 6kg-ot.

Még az szeretném megkérdezni, hogy nektek mikor jelentek meg striák? (ha megjelentek)


2020. márc. 20. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsere nincs benne szemelyes tapasztalatom, de ismerosi korben azt latom, hogy leginkabb genetika fuggo a dolog, nem kor kerdese.
2020. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaz, mondjuk én még korábban szültem (17)

Semmi nem változott a testemen pedig szoptattam is 2,5 évig. 🤷🏻‍♀️

2021. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 28 évesen szültem és borzalmas striás lettem, viszont óriás hasam volt, a szülészeten se hitték el, hogy csak 1 baba. 4,3 kgal született és több volt a víz körülötte mint kéne valamiért.

Emiatt kötényhasam lett, köldök felett is megszakadt.

Viszont nekem 8 hónaposan a háziorvos felirt megfazasra köptetőt, amitol felszakadt minden 10 éves lerakodas is és ejjel nappal kohogtem ugrált a pocak, attól szakadt szét a has is, saját káromon tanulj hogy ha nem muszáj ne engedj a köptetőnek.

Különben bőrolaj, minden nap,legalább egyszer és igyál bőven vizet.

2021. máj. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!