Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire zavar titeket pasikat...

Mennyire zavar titeket pasikat, ha egy fiatal lánynak (szülés miatt) csíkos a hasa és lóg a melle, ha amúgy meg tökre rendbe van. Látványilag nagyon zavaró?

Figyelt kérdés
Őszintén tényleg, ha mondjuk megláttok egy csinos lányt az utcán, aztán felcsúszik a felsője és mondjuk csíkos a hasa, akkor már nem teccik?
2011. aug. 24. 12:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha szeretem akkor egyáltalán nem zavar :)
2011. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Engem nem a csíkok zavarnának, hisz ha tetszik/szeretek valaki/valakit, akkor ez nem fog érdekelni :) De az, hogy fiatal, és szülés miatt vannak ezek a csíkok, már zavaróbb gondolat.
2011. aug. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
persze, ha valaki szeret valakit, akkor nem zavarja, de egy megismerkedésben mennyire lehet gátló?
2011. aug. 24. 12:05
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mivel fiatal vagy talán azért úgy már jobban zavar a megismerkedésbe :)
2011. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Őszinte leszek, a csíkok nem hiszem, de a gyerek zavarna engem.
2011. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igazából azért érdekel a válasz, mert a páromat nem zavarja (aki 10 évvel idősebb) és nem is azért kérdem mert ismerkedni akarok bárkivel is, csak vajon tényleg nem zavarja, meg hát jártam már úgy, hogy felcsúszott a pólóm a hasamon, és elsűlyedtem volna szégyenemben, vajon a pasik is így gondolják egy ismeretlen lányra, hogy ez ennyire gáz? Meg mindenkinek kell az egójának az, hogy tetszen másoknak is, hogy érezhesse nem kell zsákot húznia magára.
2011. aug. 24. 12:12
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a mellemen van, én is fiatal vagyok (NAGYON!) de szerencsére azt senki sem látja... ráadásul formás melleim vannak, csak kicsit csíkosak XD
2011. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

- A csík cseppet sem zavar

- A lógó mell zavar, de semmiképp sem ok szégyenkezésre, és, ha amúgy bejön a lány, egy percig sem gondolkodnék a melle formáján

- Ha megismerkedek egy lánnyal, és megtudom, hogy anyuka, akkor ott viszont nagyon elgondolkodnék, hogy megéri e

2011. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Téékáá válasza:
100%
Nem gáz..ha barátod lennék én mégjobban becsülnélek, mert azokat a csikokat értünk és a babáért vállaltad fel!SZerintem a barátod is igy gondolja, tehát fel a fejjel!!
2011. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát pont ezt mondja, meg, hogy szereti őket, de mi lesz később ha jön valaki, aki csinosabb, még ha szeret is, hogy versenyezhetnék vele. A férfiaknak azért sokat nyom a külső és azért egy szép testtől könnyen elcsábúlnak. (Jó tisztelet a kivételnek)
2011. aug. 24. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!