Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális?! Fura jelensg a...

Ez normális?! Fura jelensg a jobb mellemben.

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, a jobb mellem 2 napja fáj, duzzadt, piros. Anyu azt mondja hogy azért, mert nő. De eddig is nőtt és egyáltalán nem fájt. Most viszont feszít, szorít... Miért?

Az értelmes válaszokat előre is köszi.


2010. júl. 25. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Forduljatok nőgyógyászhoz! Én is pontosan igy voltam és épp 14 évesen. Egy ilyen veszélytelen kis csomó keletkezett, szerencsére kiműtöttékés nem volt semmi bajom utána.
2010. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
lehet rákos vagy
2010. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegnapi 21:51-es normális vagy? Miért kell szegény lányt ijesztgetni? Kedves Kérdező Ne aggódj lehet, hogy semmi baj, sőt szinte biztos, de azért a biztonság kedvéért menjetek el Anyukáddal nőgyógyászhoz! Ne gondolj rögtön rosszra! Tiszta szívből kívánok Neked kiváló egészséget és minden elképzelhető jót!!!
2010. júl. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. júl. 26. 09:21
 5/5 A kérdező kommentje:

21:51-es!

A ráknak más előjelei is vannak (remélem) ???!!!

Vagy nem? Más válasz?

2010. júl. 26. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!