Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vannak terhességre...

Mitől vannak terhességre emlékeztető tüneteim ha nem vagyok az?

Figyelt kérdés
2 nappal menstruáció előtt voltunk együtt a párommal vagyis normális esetben nagyon kicsi az esélye a teherbe esésnek, ráadásul védekeztük, és a gumi sem szakadt ki. Pár napja viszont vagy szokatlanul nagy az étvágyam, vagy például ma hányingerrel keltem fel, ami azóta is kitart, emellett fel vagyok puffadva, már egy ideje többet alszok mint szoktam, és még így is fáradtabb vagyok napközben. A melleim egyébként nem fájnak vagy feszülnek, és egyelőre más változást sem tapasztalok. Ezeket a változásokat okozhatják hormonok? Vagy az is lehet hogy túlkombinálom a dolgokat, és amiatt vagyok fáradt hogy alig megyek ki a szabadba, a hányingert és puffadást pedig csak az okozza, hogy valami olyat ettem amit nem kellett volna?

2020. márc. 23. 13:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy mosdóba is sűrűbben járok, de ezt okozhatja felfázás is, vagy hogy itthon több folyadékot iszok.
2020. márc. 23. 13:58
 2/7 anonim ***** válasza:
A pms tünetek azonosak a terhességiekkel (puffadás, hányinger, ingerlékenység, mellfeszülés... stb.), egyéni kinek, mi és nem feltétlenül azonosak minden hónapban. A kérdéses aktus után (ha csak ez volt e hónapban) két héttel vagy ha késik már egy-két napja mindig érdemes tesztet csinálni.
2020. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1y voltam terhes,ugyanezek voltak,csak nekem a mellem is fájt és duzzadt volt,meg vizesedtem,mindenem puffadtabb volt.
2020. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2x *
2020. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És neked mikor jelentkeztek ezek a tünetek? Én pár nappal ovu előtt vagyok, ezért nem gondolok pms-re, de talán még terhességi tünetnek is koraiak, alig 2 hét telt csak el. És próbálom azzal nyugtatni magam hogy védekeztünk, meg hogy alapból kevésbé termékeny időszakban voltunk együtt, mert egy terhesség az utolsó ami most hiányozna. Egyébként nálam nincs vizesedés, és a melleimben sem érzek még csak minimális érzékenységet sem.
2020. márc. 23. 15:26
 6/7 Cica1403 válasza:
Amennyiben eltelt 2 hét már az aktus óta én végeznek egy tesztet, meg ha védekeztek is, ha negatív megnyugodhat, ha mégis pozitív fontos minél hamarabb megtudnod, én sokszor produkáltam terhességi tüneteket, meg késett is , de nem volt baba, nálam valószínűleg mert nagyon szeretném, ne idegeskedj, több ok lehet hormonzavar, felfazas....
2020. márc. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Terhesek voltatok?
okt. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!