Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kenetvétel után menstruációra...

Kenetvétel után menstruációra emlékeztető vérzés?

Figyelt kérdés

Csütörtökön voltam nőgyógyásznál vizsgálaton. Aznap és pénteken nem volt semmi vészes, kicsi barnázást láttam, de ennyi.

Szombatra meg mint aki menstruál.


Azazhogy nem tudom, hogy menstruáció-e, mert most még nagyon nem kellene megjönnie (1 hete volt vége az előzőnek), de könnyen lehet, hogy megzavarta a ciklusomat valami (sajnos hétfőn kellett bevennem eseményutánit). Viszont nincsenek PMS tüneteim, a mellem sem fáj, a hasam sem görcsöl, semmi.


Most akkor megjött vagy sem? Mert írt fel fogamzásgátlót és ettől függ, hogy mikor kellene elkezdenem szedni...


2018. júl. 8. 04:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a tablettától van
2018. júl. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni akár fél évre is összezavarhatja a ciklust, szóval attól kezdtél vérezni. Viszont meg kéne várni, amíg viszonylag rendbe jön a ciklusod, és csak azután elkezdeni a fogamzásgátlót.
2018. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem eseményutáni után nem volt bajom.
2020. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!