Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvelygomba ellen...

Visszatérő hüvelygomba ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rengeteg féle hüvelykúpot, krémet kipróbáltam már, több nőgyógyásznál voltam (magán nőgyógyásznál is!) és semmi sem hozta meg a végleges megoldást. Legutóbb felírt egy magán nőgyógyász nekem egy gyógyszert ami elég szépen hatott, lényegesen kevesebb sárga folyásom lett tőle, de még mindig nem múlt el teljesen. Házilag mivel tudnám mulasztani a tüneteket, esetleg valamilyen immunerősítő pl: grapefruitmagcsepp, ezüstkolloid bármi ami hatásos. Kérlek segítsetek. Már lassan 1 éve ezzel küszködöm.

2020. márc. 23. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha sima sárga folyásod van,nem biztos,hogy gomba..lehet gyulladás is. Én is állandó gombával küzdőttem,de az fehéres,fehér (túrószerű)darabos volt és savanyú szagú. Mellé az égés,viszketés.. miután leálltam a fog.gátlóval és nem mosakodok csak intim lemosóval már gyakorlatilag soha nincs. Végleg a Mycosyst nevű gyógyszer használt. Ahogy tudsz,menj vissza a dokihoz,vegyen kenetet a folyásból, tenyéssze le.
2020. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha igaz az, amit leírsz, hogy több szakembernél is jártál, akkor miből gondolod, hogy valami vajákos biri-biri néni majd itt a GYK-en fog neked "tuti" megoldást javasolni...???
2020. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól írja a #1, kérj beutalót tenyésztésre!!!
2020. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sárga folyás nekem is volt, és az nem gomba, hanem méhnyak gyulladás. Engem is sokáig gombára kezeltek. Persze, h semmi sem hatott.
2020. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!