Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely irrigátort (beöntést)...

Hüvely irrigátort (beöntést) hogy kell pontosan alkalmazni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hétig kell minden nap csinálnom(orvosi javaslatra) és hát ma csináltam az elsőt,elvileg tudom,hogy beöntök aztán hagyom kifolyni,de nem nagyon jött ki semmi,gondolom miközben beöntöttem ki is jött azonnal vagy nem tudom :S

A csövet hány cm-ig kell betolni?Elég csak épp a hüvely elejére vagy teljesen fel kell tolni?egy kannám van,hozzá hosszú cső végén egy csappal és egy kb 10cm hosszú rúddal-ezt meddig kell feltolni?

Előre is köszönöm!


2010. júl. 25. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is használtam ilyet anno. Teljesen fel kell dugni, vagy addig ameddig nem fáj, de ha óvatosan csinálod majdnem az egész felmegy, úgy hogy szinte nem is érzed. Mivel ennek az a célja hogy kitisztítsa a hüvelyed, így nem elég csak a hüvely elejére rakni. Ha felment, akkor kezd el nyomni a kis tasakot, hogy a folyadék kijöjjön. Persze az közben folyamatosan folyik ki, bár velem volt olyan hogy csak percek múlva folyt ki egy nagyobb mennyiség...
2010. júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :)
2010. júl. 27. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!