Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Premenstruációnál hagyjam...

Premenstruációnál hagyjam figyelmen kívül az éhségérzetet?

Figyelt kérdés

Közvetlenül menstruáció előtt gyakran előfordul, hogy állandóan éhes vagyok.


Most ebédeltem, de nem laktam jól. Pedig laktató volt a mai ebéd, és normál adag.


Szóval igen, hiába eszem ilyenkor, nem nagyon csillapodik az éhségem.


Régen ez még jó is volt, mert úgy görcsöltem, hogy 1-2 napig alig vagy egyáltalán nem tudtam enni, így egy

kicsit "betáraztam" előtte. (Mondjuk havi egy koplalónap még egészséges is lehet)


Újabban viszont már semmi gond sincs ezzel, ugyanúgy tudok enni, így végképp nem indokolt az extra étel.


Ignorálnom kéne az éhségemet, vagy hallgassak a testem kívánságaira?


2020. márc. 24. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz hízni, akkor hagyd figyelmen kívül, vagy rágcsálj, retek, sárgarépa, 1 alma stb.
2020. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kibírod, akkor természetesen ne egyél mindent össze vissza. Én sajnos fél disznókat megeszek ilyenkor, egész nap folyamatosan zabálok. Persze ettől csak még rosszabb lesz a közérzetem.
2020. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En speciel nem is birnek nem enni. Nem nehez eteleket, de ragcsalok. Ha nem ennek annyit, rosszul lennek. Nem akaratero. Van, hogy ejjel vegul leballagok a konyhaba, mert orakon at csak ebren kinlodom. Konnyu nekem, az alakom miatt, de ha nem nehez, nem szenhidrat, jol emesztheto, akkor szerintem telt alakkal is ezt tennem.
2020. márc. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!