Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A csók oltja az éhségérzetet?

A csók oltja az éhségérzetet?

Figyelt kérdés

Még sosem csókolóztam, és kíváncsi lennék, hogy oltja-e az éhség érzetet. Tudom, hülye kérdés, meg tudom, próbáljam ki. De ha egyszer kíváncsi vagyok, és nincs kivel kipróbálni. :D

18/F



2018. nov. 30. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem hülye kérdés. Kimondottan ijesztő.
2018. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem próbáltam (a csókot igen, csak nem ilyen megközelítéssel), de erősen kétlem. Normális szervezet nem poénból, unalomból vagy orális reflexből éhes, hanem mert energiahiánya van, esetleg egyeseknél az üres gyomor is tehet ilyet. Azon pedig nyilván nem segít a csók.
2018. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha csak kicsit vagy éhes akkor felülírja a dolgot a nemivágy. De ha bármi más érdekes dolgot csinálsz abba is beletudsz feledkezni annyira, hogy nem érzed a szükségleteidet. Elég arra gondolni, hogy leülsz játszani és idővel azon kapod magad, hogy éhenhalsz és majd bepisilsz.

Ha már nagyon valami bajod van, éhség, szomjúság, vizelési inger akkor a szexualitás van az utolsó helyen.

2018. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Igen, sőtt: laktató is lehet, ha kiszopogatod a kajamaradékot a partnered fogai közül.
2018. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem harapod le és fogyasztod el a partnered nyelvét, erősen kétlem. Nekem legalábbis eddig még nem oltotta.
2018. dec. 1. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!